Losovací čísla 2021/ 22

ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ PKFS 2021 / 2022

Dospělí – Krajský přebor

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 TJ Luže NE – 2,30 UZ  
  2 T.J. Sokol Rohovládova Bělá HL HL hř. Pardubice – Dolíček
  3 FK Horní Ředice HL HL  
  4 FO Lanškroun NE UZ  
  5 TJ Svitavy NE UZ  
  6 ŽSK Třemošnice SO UZ  
  7 MFK Chrudim B HL HL  
  8 TJ Sokol Moravany HL HL  
  9 SKP Slovan Moravská Třebová NE UZ  
10 FK Jiskra Heřmanův Městec NE UZ  
11 TJ Jiskra Litomyšl SO UZ  
12 SK Pardubičky NE UZ  
13 FK Česká Třebová SO UZ  
14 FK Spartak Choceň SO UZ  
15 FK Proseč NE UZ  
16 SK Holice SO UZ  

Dospělí – I. A třída

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 SK Vysoké Mýto B HL HL  
  2 FK Přelouč SO UZ  
  3 FC Libišany SO UZ  
  4 SK Zámrsk NE UZ  
  5 TJ Svitavy B SO UZ  
  6 FK Letohrad B NE 10:15  
  7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B NE UZ  
  8 SK Lázně Bohdaneč HL HL  
  9 1. FC Žamberk SO UZ  
10 FC Jiskra 2008 NE UZ hř. Králíky
11 TJ Sokol Dolní Újezd NE UZ  
12 TJ Sokol Rosice nad Labem SO UZ  
13 TJ Sokol Tatenice NE UZ (16:00)  
14 Sportovní kluby Polička SO UZ  

 

Dospělí – I. B třída – skupina A 

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 TJ Sokol Svratouch NE UZ  
  2 FK Junior Skuteč SO UZ  
  3 AFK Horní Jelení NE UZ  
  4 SK Rozhovice SO UZ  
  5 TJ Tatran Hrochův Týnec SO UZ  
  6 SK Sokol Prosetín NE UZ  
  7 TJ Slavoj Choltice     hřiště?
  8 SK Řečany nad Labem 1920 NE UZ  
  9 TJ Přelovice HL HL  
10 FK Kameničky HL HL  
11 FC Nasavrky HL HL  
12 SK Stolany SO UZ  
13 TJ Sokol Chvojenec SO UZ  
14 SK Spartak Slatiňany SO UZ  

 

 Dospělí – I. B třída – skupina B 

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 SKP Slovan Moravská Třebová B HL HL  
  2 TJ Sokol Pomezí NE UZ  
  3 TJ Sokol Bystré NE UZ  
  4 TJ Sokol České Heřmanice NE UZ  
  5 TJ Sokol Kunčina SO UZ  
  6 Fotbal Žichlínek SO UZ  
  7 TJ Sokol Březová nad Svitavou SO UZ  
  8 TJ Sokol Dobříkov SO UZ  
  9 TJ Jablonné nad Orlicí NE UZ (16:00)  
10 TJ Semanín SO UZ (16:00)  
11 FO Lanškroun B NE UZ  
12 SK Sloupnice HL HL  
13 TJ Jaroměřice NE UZ (16:00)  
14 TJ Sokol Libchavy SO UZ  

 

Dorost – Krajský přebor – U-19 

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 SKP Slovan Moravská Třebová HL HL  
  2 FK Přelouč/Semín SO – 2,30 UZ  
  3 MFK Chrudim B HL HL  
  4 FO Lanškroun NE – 3,00 UZ  
  5 TJ Sokol Moravany/Dašice HL HL  
  6 FK Letohrad SO 10:15  
  7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí SO – 2,30 UZ  
  8 TJ Sokol Prosetín/Holetín HL HL  
  9 FC Hlinsko HL HL  
10 FK Jiskra Heřmanův Městec SO UZ  
11 TJ Jiskra Litomyšl/Dolní Újezd SO – 2,45 UZ  
12 SK Pardubičky SO 10:15  
13 FK Česká Třebová SO – 2,30 UZ  
14 FK Spartak Choceň SO – 2,30 UZ  
15 SK Polička/Bystré SO – 2,30 UZ  
16 SK Holice SO – 3,00 UZ  

 

Dorost – Krajská soutěž – U-19 

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 TJ Jaroměřice/Jevíčko NE – 3,00 UZ  
  2 1. FC Žamberk SO – 2,30 UZ  
  3 FK Kameničky HL HL  
  4 TJ Orel SO – 3,00 UZ  
  5 SK Chrast/Zaječice NE 10:00  
  6 ŽSK Třemošnice SO – 2,30 UZ  
  7 FK Proseč HL HL  
  8 TJ Sokol Rudoltice NE – 2,30 UZ  
  9 TJ Jablonné nad Orlicí NE – 2,30 UZ  
10 SK Nemošice NE 11:30  
11 TJ Přelovice HL HL  
12 TJ Sokol Němčice/Sloupnice HL HL  
13 SK Spartak Slatiňany SO – 2,30 UZ  
14 TJ Sokol Libchavy SO – 3,00 UZ  

 

 Žactvo – Krajský přebor – skupina A – starší + mladší 

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 FO Lanškroun NE -4,00+2,30 UZ  
  2 FC Hlinsko HL HL  
  3 FK Česká Třebová NE 09:30+11:15  
  4 SK Pardubičky HL HL  
  5 TJ Sokol Moravany/Dašice SO 10:00+11:45  
  6 Sportovní kluby Polička SO 09:30+11:15  
  7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí NE – 3,30+1,45 UZ  
  8 SK Holice NE 09:30+11:15  
  9 SKP Slovan Moravská Třebová SO 09:30+11:15  
10 FK Letohrad NE 09:30+11:15  

 

Žactvo – Krajský přebor – skupina B – starší + mladší 

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
1 SK Nemošice SO 09:30+11:15  
2 FK Přelouč NE 10:00+11:45  
3 Heřmanův Městec/Rozhovice (MŽ) SO 09:30+11:15  
4 ŽSK Třemošnice HL HL  
5 SK Spartak Slatiňany NE 09:30+11:15  
6 FK Spartak Choceň NE 09:30+11:15  
7 FC Jiskra 2008 NE 09:30+11:15  
8 SK Lázně Bohdaneč SO 09:30+11:15  
9 1. FC Žamberk SO 09:30+11:15  
10 TJ Sokol Dolní Újezd NE 09:30+11:15  

 

Pohár hejtmana Krajský přebor přípravek Krajská soutěž přípravek
FK Junior Skuteč FK Spartak Choceň SK Spartak Slatiňany
FK Spartak Choceň MFK Chrudim A FK Přelouč
SK Spartak Slatiňany SK Vysoké Mýto SK Lázně Bohdaneč
TJ Jablonné nad Orlicí FC Hlinsko TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Bystré FK Letohrad TJ Sokol Staré Hradiště
SKP Slovan Mor. Třebová SKP Slovan Mor. Třebová TJ Přelovice
TJ Jiskra Litomyšl 1. FC Žamberk SK Sparta Dašice
TJ Sokol Libchavy Sokol Libchavy/Ústí n. O. SK Nemošice A
SK Pardubičky SK Polička ŽSK Třemošnice
FC Libišany FK Česká Třebová SK Holice
TJ Svitavy SK Pardubičky TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Sokol Pomezí TJ Svitavy A  
FO Lanškroun FO Lanškroun  
TJ Sokol Tatenice FK Pardubice  
TJ Sokol Č. Heřmanice    
TJ Sokol Dolní Újezd    
SK Sloupnice    
OFS CR – FK Kameničky    
OFS PA – AFK Ostřešany    
OFS PA – SK St. Mateřov    

Los Poháru hejtmana – podzimní program:

Předkolo (úřední termín SO 31. 7. 17:00):

(1) FK Kameničky – FK Junior Skuteč

(2) AFK Ostřešany – SK Spartak Slatiňany

(3) SK Starý Mateřov – SK Sloupnice

(4) TJ Sokol Bystré – TJ Sokol Pomezí

  1. kolo (úřední termín ST 11. 8. 18:00):

Vítěz (1) – SK Pardubičky

Vítěz (2) – FCLibišany

Vítěz (3) – FK Spartak Choceň

Vítěz (4) – TJ Svitavy

TJ Sokol Dolní Újezd – SKP Slovan Moravská Třebová

TJ Jablonné nad Orlicí – FO Lanškroun

TJ Sokol Libchavy – TJ Jiskra Litomyšl

TJ Sokol České Heřmanice – TJ Sokol Tatenice

 

Program jarní části bude rozlosován později.

Záložka pro permanentní odkaz.