NAPLNĚNOST SOUTĚŽÍ PKFS 2021 / 2022

– družstva dospělých nepřihlásily TJ Mezilesí Načešice, FC Titanic Srch, TJ Sokol Dolní Újezd B, TJ Sokol Opatovec
– družstva pro doplnění jsou kontaktována v souladu se Soutěžním řádem fotbalu §21
– u soutěží dorostu se reálně zvažuje vytvoření Krajský přebor – skupina A, Krajský přebor – skupina B dle přibližné sportovní výkonnosti (jako u Krajského přeboru žáků), v pondělí 21. 6. bude řešeno telefonicky s kluby
– TL mládeže bude doplněna v úvodu příštího týdne

Dospělí – Krajský přebor

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 FK Spartak Choceň SO UZ
  2 MFK Chrudim B HL HL Proti A
  3 SKP Slovan Moravská Třebová NE UZ
  4 TJ Jiskra Litomyšl SO UZ
  5 FK Jiskra Heřmanův Městec NE UZ 29. 8. (5. kolo) D
  6 FK Česká Třebová SO UZ
  7 SK Pardubičky NE UZ
  8 TJ Svitavy NE UZ
  9 TJ Sokol Moravany HL HL 29. 8. (5. kolo) D
10 FK Proseč NE UZ
11 FK Horní Ředice HL HL
12 FO Lanškroun NE UZ
13 ŽSK Třemošnice SO UZ
14 TJ Luže NE – 2,30 UZ
15 SK Holice SO UZ 28. 8. (5. kolo), 11. 9. (7.) V
16 T.J. Sokol Rohovládova Bělá HL HL Proti FK Pardubice A

Dospělí – I. A třída

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 FK Přelouč SO UZ
  2 SK Vysoké Mýto B HL HL
  3 FK Letohrad B NE 10:15 Proti A
  4 1. FC Žamberk SO UZ 7. 8. (2. kolo) D
  5 SK Polička SO UZ
  6 FC Libišany SO UZ
  7 TJ Svitavy B SO UZ Jako A
  8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B NE UZ Jako A
  9 TJ Sokol Tatenice NE UZ
10 TJ Sokol Rosice nad Labem SO UZ
11 FC Jiskra 2008 NE UZ
12 SK Zámrsk NE UZ
13 TJ Sokol Dolní Újezd HL HL Jako Litomyšl
14 SK Lázně Bohdaneč /za Načešice/ HL HL 8. 8. (2. kolo) V, pravidelnost

Dospělí – I. B třída – skupina A

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 FK Junior Skuteč SO UZ 14. 8. (3. kolo) D
  2 SK Spartak Slatiňany SO UZ 28. 8. (5), 11. 9. (7) V
  3 TJ Sokol Dobříkov SO UZ 7. 8. (2. kolo) V
  4 TJ Sokol Svratouch NE UZ 8. 8. (2), 15. 8. (3) D
  5 AFK Horní Jelení NE UZ 29. 8. (5. kolo) D
  6 SK Řečany nad Labem 1920 NE UZ
  7 SK Rozhovice SO UZ 11. 9. (7. kolo) D
  8 TJ Sokol Prosetín NE UZ 10. 10. (11. kolo) D
  9 TJ Slavoj Choltice
10 SK Stolany SO UZ
11 FC Nasavrky HL HL 5. 9. (6. kolo) D
12 SK Rváčov?
13 OFS PA /za Srch/
14 OFS CR /nejlepší ze všech OFS/

Dospělí – I. B třída – skupina B

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 TJ Jablonné nad Orlicí NE UZ (16:00) 29. 8. (5. kolo) D
  2 TJ Sokol Bystré NE UZ
  3 Fotbal Žichlínek SO UZ
  4 SKP Slovan Moravská Třebová B HL HL Proti A
  5 TJ Semanín SO UZ (16:00) 7. 8. (2. kolo) D
  6 TJ Sokol Březová nad Svitavou SO UZ
  7 TJ Sokol Libchavy SO UZ Proti UO
  8 TJ Sokol Pomezí NE UZ
  9 FO Lanškroun B NE UZ Proti A
10 TJ Sokol Kunčina SO UZ 21. 8. (4.), 9. 10. (11.) V
11 TJ Sokol České Heřmanice NE UZ 14. 8. (3.) D, 4. 9. (6.) V
12 SK Sloupnice HL HL
13 OFS SY /za Dolní Újezd B/
14 OFS UO /za Opatovec/

Dorost – Krajský přebor – U-19

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 FK Spartak Choceň SO – 2,30 UZ Jako A
  2 MFK Chrudim B HL HL
  3 SK Spartak Slatiňany SO – 2,30 UZ Jako A
  4 FK Přelouč SO – 2,30 UZ Jako A
  5 TJ Jablonné nad Orlicí NE – 2,30 UZ Jako A
  6 FC Hlinsko HL HL Proti A
  7 FK Letohrad SO 10:15 Jako B
  8 SKP Slovan Moravská Třebová HL HL Jako B
  9 TJ Jiskra Litomyšl/Dolní Újezd SO – 2,45 UZ Jako A
10 FK Jiskra Heřmanův Městec SO UZ Jako A
11 SK Polička/Bystré SO – 2,30 UZ Jako A
12 FK Česká Třebová SO – 2,30 UZ Jako A
13 SK Pardubičky SO 10:15 Jako A
14 TJ Sokol Moravany/Dašice HL HL 12. 9. D
15 TJ Přelovice HL HL
16 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí SO – 2,30 UZ Jako A
17 FO Lanškroun NE – 3,00 UZ Jako A
18 SK Sokol Prosetín/Holetín HL HL
19 SK Holice SO – 3,00 UZ Jako A

Dorost – I. třída – skupina A

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 TJ Orel SO – 3,00 UZ 11. 9. D
  2 SK Pardubičky B NE 10:15 Proti A
  3 SK Nemošice NE 11:30
  4 ŽSK Třemošnice SO – 2,30 UZ Jako A
  5 FK Kameničky HL HL
  6
  7
  8
  9
10
11
12
13
14
15
16

Dorost – I. třída – skupina B

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 SK Chrast/FC Zaječice NE 10:00
  2 TJ Sokol Rudoltice NE – 2,30 UZ
  3 1. FC Žamberk SO – 2,30 UZ Proti A
  4 TJ Sokol Libchavy SO – 3.00 UZ Jako A
  5 FK Proseč HL HL Proti A
  6 TJ Sokol Němčice/Sloupnice NE UZ Jako Sloupnice
  7
  8
  9
10
11
12
13
14
15
16

Žactvo – Krajský přebor – skupina A – starší + mladší

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
  1 FK Spartak Choceň NE 09:30+11:15
  2 FC Hlinsko HL HL Jako A
  3 FK Letohrad NE 09:30+11:15 Jako A
  4 SKP Slovan Moravská Třebová SO 09:30+11:15 Jako B
  5 TJ Jiskra Litomyšl/Čistá HL HL 5. 9. V
  6 SK Polička SO 09:30+11:15 Proti A
  7 FK Česká Třebová NE 09:30+11:15
  8 SK Pardubičky HL HL Proti A
  9 TJ Sokol Moravany/Dašice SO 10:00+11:45 12. 9. D
10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí NE – 3,30+1,45 UZ Jako B
11 FO Lanškroun NE – 4,00+2,30 UZ Jako B
12 SK Holice NE 09:30+11:15 Proti A
13
14

Žactvo – Krajský přebor – skupina B – starší + mladší

Přesný název klubu Den Čas Poznámka (hřiště)
1 SK Spartak Slatiňany NE 09:30+11:15
2 FK Přelouč NE 10:00+11:45 Jako A
3 SK Lázně Bohdaneč SO 09:30+11:15
4 1. FC Žamberk SO 09:30+11:15 Proti dorostu
5 FK Jiskra H. Městec/Rozhovice (MŽ) SO 09:30+11:15 Proti A
6 SK Nemošice SO 09:30+11:15
7 ŽSK Třemošnice HL HL
8 FC Jiskra 2008 NE 09:30+11:15
9 TJ Sokol Dolní Újezd NE 09:30+11:15
10
11
12

 

Pohár hejtmana Krajský přebor přípravek Krajská soutěž přípravek
FK Junior Skuteč FK Spartak Choceň SK Spartak Slatiňany
FK Spartak Choceň MFK Chrudim A FK Přelouč
SK Spartak Slatiňany MFK Chrudim B SK Lázně Bohdaneč
TJ Jablonné nad Orlicí SK Vysoké Mýto TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Bystré FC Hlinsko AFK Horní Jelení
SKP Slovan Mor. Třebová FK Letohrad TJ Sokol Staré Hradiště
TJ Jiskra Litomyšl SKP Slovan Mor. Třebová TJ Přelovice
TJ Sokol Libchavy 1. FC Žamberk SK Sparta Dašice
SK Pardubičky Sokol Libchavy/Ústí n. O. SK Nemošice A
FC Libišany SK Polička ŽSK Třemošnice
TJ Svitavy FK Česká Třebová SK Holice
TJ Sokol Pomezí SK Pardubičky FK Baník Chvaletice
FO Lanškroun TJ Svitavy A TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Sokol Tatenice TJ Svitavy B
TJ Sokol Č. Heřmanice FO Lanškroun
TJ Sokol Dolní Újezd FK Pardubice
SK Sloupnice
OFS CR – FK Kameničky
OFS PA?
OFS SY?
OFS UO?

 

Záložka pro permanentní odkaz.