Seminář rozhodčích PKFS


Věc: Seminář rozhodčích PKFS

 

 

Vážení rozhodčí,

 

seminář rozhodčích PKFS pro podzimní část soutěžního ročníku 2014/2015 proběhne dle následujících propozic:

 

 

Místo:                                     Sporthotel Tichá Orlice, V Lukách 1362, 562 01 Ústí nad Orlicí

                                                (49°58'52.789"N, 16°23'30.862"E)

 

Termín:                                  Skupina č. 1:               8. srpna 2014 od 15:00 do 9. srpna do 17:00

                                                Skupina č. 2:               9. srpna 2014 od 08:30 do 17:00

 

Rozdělení do skupin:          viz příloha č. 1

 

Účastnický poplatek:          Skupina č. 1:               600,-Kč

                                                Skupina č. 2:               200,-Kč

 

Program:

 

8.8.2014          15:00 – 15:50  prezence, ubytování                           skupina č. 1

                                    16:00 – 20:00  poziční postavení rozhodčího

                                                            (praktické ukázky – M. Liba)

                                    20:15 – 21:00 večeře

 

9.8.2014          08:00 – 09:00 snídaně                                                skupina č. 1

08:30 – 09:00   prezence                                             skupina č. 2

                        09:00 – 09:30 zahájení semináře, informace KR        obě skupiny

                        09:30 – 09:45 změny pravidel fotbalu

                        09:45 – 10:30  informace STK

                        10:30 – 11:30 test z pravidel fotbalu

11:30 – 12:30 náhradní termín fyzických prověrek

                                                (seznam účastníků viz příloha č. 2)

                        12:00 – 13:00 oběd

                        13:00 – 16:45 fotbalový turnaj (pokyny viz příloha č. 3)

                        17:00               ukončení semináře

 

Úspěšné absolvování semináře je nutnou podmínkou pro zařazení na nominační listinu rozhodčích PKFS pro podzimní část soutěžního ročníku 2014-2015. Nejnutnější omluvy přijímá předseda KR pouze elektronickou cestou (kembik@post.cz).

 

 

Těším se na setkání s Vámi.

                                                                                           

                                                                                             Tomáš KEMBICKÝ v.r.

                                                                                                             předseda komise rozhodčích

Příloha č. 1 

Rozdělení rozhodčích na seminář

 

Skupina č. 1

Skupina č. 2

Bednář František ml.

Bednář František st.

Pešek Martin

Bednář Jaroslav

Bleša Oldřich

Pokorný Roman

Beneš David

Čad Jiří

Růžička Jiří

Braun Martin

Čech Karel

Řehák Jaroslav

Čapek Jan

Felkl Petr

Řehák Tomáš

Depeš Michal

Habrda Miroslav

Seidl Drahomír

Havránek Martin

Halda Petr

Schejbal Pavel

Horníček Evžen

Halva Radek

Schmeiser Kamil

Hrdý Pavel

Heger Michal

Smitka Michal

Jačisko Jakub

Hořínek Lukáš

Suchomel Karel

Jansa Adam

Jelínek Jiří

Svědiroh Miroslav

Komínek Lukáš

Kolbaba Pavel

Svoboda Petr

Kotyza Václav

Kunc František

Šejna Jiří

Krajčí Radek

Kutřín Jaroslav

Šlor Robert

Papáček Libor

Louženský Jan

Štěpánek Pavel

Raplík Lukáš

Lukášek Jiří

Štěrba Jaroslav

Saňák Jan

Lukes Zdeněk

Trocha Adam

Scheib Jan

Mariánus Karel

Ujec Jiří

Sita Jaroslav

Morávek David

Vašek Josef

Sochor Tomáš

Mrázek Aleš

Vaško Milan

Vaněk Tomáš

Mrkvička Martin

Volný Bohuslav

Zita Miloslav

Orálek Kamil

Zavřel Aleš

Zerzán Miloš ml.

Pagáč Ladislav

Zerzán Miloš st.

Barbarič Martin  (nováček)

Pavlas Jiří

Ziegler Vratislav

Klír Jonáš  (nováček)

 

 

Roček Patrik  (nováček)

 

 

Smola Vojtěch  (nováček)

 

 

 

 

 

 Příloha č. 2 

Fyzické prověrky

Bednář František ml.

Habrda Miroslav

Halva Radek

Hořínek Lukáš

Kunc František

Mariánus Karel

Pagáč Ladislav

Pavlas Jiří

Pokorný Roman

Seidl Drahomír

Schmeiser Kamil

Smitka Michal

Suchomel Karel

Svoboda Petr

Šejna Jiří

Ujec Jiří

Volný Bohuslav

Barbarič Martin  (nováček)

Klír Jonáš  (nováček)

Roček Patrik  (nováček)

Smola Vojtěch  (nováček)

copyright © www.kfspce.cz | mapa stránek | online: 30 | přístupů: 644156 | sestaveno za: 0.027s | hosting&programming: speedweb.cz