Nominace ženy


NOMINACE   –   VÝBĚR  VÝCHODOČESKÉ OBLASTI – ROČNÍK    2003, 4  

Dne 26. dubna  2017 se uskuteční na stadionu  v Lázních Bohdaneč ( Kosinova ulice 282 )  přípravný výběrový kemp družstva dívek Východočeské oblasti ( Pardubický KFS, Královéhradecký KFS, OFS Havlíčkův Brod a OFS Semily ).

 

VÝCHODOČESKÁ OBLAST  WU 14 

Sraz nominovaných hráček je  ve středu 26. dubna 2017 v 09.30 hodin na stadionu SK Lázně Bohdaneč, Kosinova 282.  

Případné omluvy  ( nemoc, zranění )   přijímá na TMB 778 000 072 GTM p. Kovárník.

 

NOMINOVÁNÍ HRÁČI  :

Příjmení  –  jméno    Oddíl –  klub                Příjmení  –  jméno       Oddíl –  klub

 

 BERÁNKOVÁ Bára            DFO Pardubice                       VOŘÍŠKOVÁ Amelie          FC Hradec Králové

 

 JANOUŠKOVÁ Tereza        Sokol Třebeš                            ŠKODOVÁ Aneta                  FK Jaroměř

 

 KOVÁŘOVÁ Anna              Sokol Třebeš                           VOBRUBOVÁ Viktorie       MFK Trutnov

 

 JEDLIČKOVÁ Karolína     DFO Pardubice                       ŠALDOVÁ Sára                   MFK Trutnov                               

 

 GRIMOVÁ Sára                 FC Hradec Králové                   VODVÁRKOVÁ Tereza      DFO Pardubice

 

 ŠIRŠOVÁ Nela                    DFO Pardubice                         HÝLOVÁ Veronika              DFO Pardubice

 

 BETÁKOVÁ Natálie            DFO Pardubice                        HEGROVÁ Jana                 FC Hradec Králové

 

 PRAŽIENKOVÁ Nikola    FC Hradec Králové                   SOLNIČKOVÁ Vanesa       DFO Pardubice

 

 KRUŽÍKOVÁ Adéla            DFO Pardubice                         MINÁŘOVÁ Natálie           FC Hradec Králové

 

 URBANCOVÁ Agáta           DFO Pardubice                     HOLCOVÁ Kristýna           FC Hradec Králové                              

 

 HOLCOVÁ Tereza               FC Hradec Králové                  ŠAFAŘÍKOVÁ Natálie        FC Hradec Králové

 

 Náhradníce: Fuchsová Tereza, Seidelová Eliška ( MFK Trutnov ), Fiedlerová Lucie, Tomková Sabina, Landová Lucie ( Sokol Třebeš ), Borovičková Anna, Hlušičková Lenka ( DFO Pce ), Slezáková Hana, Zemanová Eliška ( FC Hradec Králové ).

 

Hlavní vedoucí: KOVÁRNÍK Jiří         Technický vedoucí: MÍL Jan            Masér: NOVÁK Petr       

 

Trenéři: KOZÁK Kamil, HRUŠKA Jiří, ŠMERALOVÁ Eva        Trenér brankářů:  SHEJBAL  Martin        

 

Hráčky si s sebou vezmou   obuv na  na přírodní i umělou  trávu ( dle počasí ), tréninkové věci, chrániče,  průkaz  zdravotní pojišťovny. 

Stravu ( oběd )  a pitný režim zajišťuje  Pardubický KFS.  

 Neomluvená absence hráče bude předána dle čl. 25 RS do DK Pardubického KFS.

 

Nominace slouží zároveň jako omluvenka do školy. Za uvolnění hráčů a podporu mládežnického fotbalu v Pardubickém kraji   předem děkujeme.

 

      Michal B l a s ch k e   v.  r.                                                                          Václav A n d r e j s    v. r. 

Předseda VV Pardubického KFS                                                         Předseda VV  KrálovéhradeckéhoKFS

 

                       Jiří K o v á r n í k                                                               Jan M í l

Grassroots trenér mládeže Pardubického KFS           Grassroots trenér mládeže Královéhradeckého KFS

 

 

V Pardubicích  31. 03.  2017

copyright © www.kfspce.cz | mapa stránek | online: 17 | přístupů: 489321 | sestaveno za: 0.049s | hosting&programming: speedweb.cz