Nominace na 3. utkání Mezikrajské soutěže U-14 a U-13


NOMINACE   –   VÝBĚR  PARDUBICKÉHO  KFS    –    ROČNÍK    2002  

Dne 13. října  2015 se uskuteční na stadionu  FC Slovan Havlíčkův Brod  utkání  III. kola     Mezikrajské soutěže žáků s KFS Vysočina  kategorie U14 pro sezonu 2015/2016.

 

PARDUBICKÝ KFS U 14

Sraz nominovaných hráčů je  v úterý 13. října 2015 v 8.15 hodin na stadionu v Pardubicích – Ohrazenici, Majerové 215 ( u Globusu ).  Další možná nástupní místa: Chrudim ( Borzna, zastávka směr Slatiňany ) v 8.45 hodin, Ždírec nad Doubravou ( čerpací stanice Benzina směr Havl. Brod ) v 9.20 hodin.  Hráči, kteří nepojedou z Ohrazenice, zavolají PTM nejpozději v Po místo svého nástupu, děkuji.   

Případné omluvy ( nemoc, zranění ) přijímá na TMB 778 000 072 PTM p. Kovárník.

 

NOMINOVÁNÍ HRÁČI  :

Příjmení  –  jméno               Oddíl –  klub                               Příjmení  –  jméno               Oddíl –  klub

 

KULHAVÝ Pavel                 MFK Chrudim                             NETOLICKÝ Lukáš          MFK Chrudim                              

 

VENZARA Tomáš               MFK Chrudim                             HORNÍČEK Lukáš             FK Pardubice

 

SLAVÍK Daniel                   MFK Chrudim                              PAULUS Tomáš                 FK Pardubice

 

BŘEZINA Tomáš                FK Pardubice                                VRÁTIL Ondřej                  MFK Chrudim

 

 KŮRKA Petr                        FK Pardubice                                        BRÁZDA Michal                  TJ Svitavy

 

ŘEHÁK Jaroslav                 SK Vysoké Mýto                         ALMEIDA David                FK Pardubice

 

VANÍČEK Michal                MFK Chrudim                             ŠIMEK Samuel                   FK Pardubice

 

BATRLA Ivoš                       Jiskra Ústí nad Orlicí                   HAJNÍK Ondřej                  FK Pardubice

 

Náhradníci: Kopecký Ondřej, Ráliš David ( MFK Chrudim ), Wimmer Tomáš, Kanta Josef, Vopršálek Tomáš  ( SK Vysoké Mýto ),  Pikovský Kristián, Hrubý Adam,  Jelínek Jonáš, Hýbl Patrik ( TJ Svitavy ), Pithart Čeněk, Bureš Matěj, Zdražil David, Koutský Vojtěch, Zezulák Petr (FK Pardubice),  Hruška Marek, Klimek Šimon ( FK Česká Třebová ).

 

Trenéři:   ŠTICHAUER Miroslav, ZDRAŽIL Jiří    

 

Vedoucí družstva  :  BRAUN Karel

 

Hráči si s sebou vezmou  obuv na  na přírodní i umělou trávu!!! ( dle počasí ),  chrániče,  průkaz zdravotní pojišťovny. 

 

Stravu ( oběd )  a  pitný režim zajišťuje Pardubický KFS.  

 

 Neomluvená absence hráče bude předána dle čl. 25 RS do DK Pardubického KFS.

 

Nominace slouží zároveň jako omluvenka do školy. Za uvolnění hráčů a podporu mládežnického fotbalu v Pardubickém kraji  předem děkujeme.

 

 

Jiří  K o v á r n í k                                                                                               Mgr. Michal B l a s ch k e    v. r. 

Profesionální trenér mládeže PKFS                                                                    Předseda VV PardubickéhoKFS

 

V Pardubicích  06. 10.  2015 

 

 

NOMINACE   –   VÝBĚR  PARDUBICKÉHO  KFS    –    ROČNÍK    2003  

Dne 13. října  2015 se uskuteční na stadionu  FC Slovan Havlíčkův Brod utkání  III. kola   Mezikrajské soutěže žáků s KFS Vysočina  kategorie U13 pro sezonu 2015/2016.

 

PARDUBICKÝ KFS U 13

Sraz nominovaných hráčů je  v úterý 13. října 2015 v 08.15 hodin na stadionu v Pardubicích – Ohrazenici, Majerové 215 ( u  Globusu ). Další možná nástupní místa: Chrudim ( Borzna, zastávka směr Slatiňany ) v 8.45 hodin, Ždírec nad Doubravou

( čerpací stanice Benzina směr Havl. Brod ) v 9.20 hodin.  Hráči, kteří nepojedou z Ohrazenice, zavolají PTM nejpozději den předem místo svého nástupu, děkuji.  

Případné omluvy  ( nemoc, zranění )   přijímá na TMB 778 000 072 PTM p. Kovárník.

 

NOMINOVÁNÍ HRÁČI  :

Příjmení  –  jméno               Oddíl –  klub                               Příjmení  –  jméno               Oddíl –  klub

 

JULIŠ Petr                           MFK Chrudim                              SKŘIVÁNEK Pavel            FK Pardubice

 

GREGOVSKÝ Vojtěch       MFK Chrudim                             PROCHÁZKA David          MFK Chrudim                              

 

 VOŽENÍLEK Libor           FK Pardubice                              BÁRTA Jan                           SKP Mor. Třebová

 

KABRHEL Kryštof              SK Vysoké Mýto                        ŠEBRLE Robin                    TJ Lanškroun                               

 

 VAŠKO Jakub                     MFK Chrudim                             POPELÁŘ Martin               Jiskra Ústí n/O

 

 PEJCHA Jan                        MFK Chrudim                            JARKOVSKÝ Max             FK Pardubice

 

KIRCHNER Tomáš              FK Pardubice                              VÁGNER Vít                        TJ Jablonné n/O

 

 KLESAL Ondřej                  MFK Chrudim                            DRAŠAR Daniel                   TJ Svitavy 

 

KOZÁK Jiří                           Sloupnice                                    ŠTICHAUER Jakub            FK Pardubice

 

JANŮJ Jan                              Sokol Libchavy                              TEPLÝ Daniel                      FK Pardubice                              

 

LÁTAL David                         Sokol Boříkovice                NALEZINEK Filip               FK  Pardubice

 

Náhradníci:  Langr Tomáš ( Jiskra Ústí nad Orlicí ), Obermajer David, Šenkýř Adam, Šindelář Matouš, Němec Jakub ( FK Pce ), Sekyrka Jakub ( FK Přelouč ),  Hrabec Marek ( MFK Chrudim ),  Kyllar Adam

( TJ Jablonné ), Kuchta Jan, Pechanec Jan, Novák Jan, Novák Radek ( SK Vysoké Mýto ), Pudík Vojtěch, Doležel Jiří ( TJ Jaroměřice ), Češka Matěj, Dürr Karel ( TJ Svitavy ), Krása Jakub, Vašata Jakub, Synek František ( FK Česká Třebová ), Škrabal Jiří, Cápal Roman, Žouželka Jan ( Moravská Třebová ).

 

Trenéři: MATRAS Ladislav,  TLAPÁK Martin,  KOMOŃ Martin,  JIRKA Miroslav

 

Vedoucí družstva: POPELKA Luboš         

Hráči si s sebou vezmou   obuv na  na přírodní i umělou  trávu ( dle počasí ),  chrániče,  průkaz  zdravotní pojišťovny. 

 

Stravu ( oběd )  a pitný režim zajišťuje Pardubický KFS.  

 Neomluvená absence hráče bude předána dle čl. 25 RS do DK Pardubického KFS.

 

Nominace slouží zároveň jako omluvenka do školy. Za uvolnění hráčů a podporu mládežnického fotbalu v Pardubickém kraji   předem děkujeme.

 

Jiří  K o v á r n í k                                                                                                   Michal B l a s ch k e    v. r. 

Profesionální trenér mládeže PKFS                                                                    Předseda VV PardubickéhoKFS

 

V Pardubicích  06. 10.  2015 

copyright © www.kfspce.cz | mapa stránek | online: 3 | přístupů: 645178 | sestaveno za: 0.038s | hosting&programming: speedweb.cz