NOMINACE – VÝBĚR PARDUBICKÉHO KFS – ROČNÍK 2004


NOMINACE   –   VÝBĚR  PARDUBICKÉHO  KFS    –    ROČNÍK    2004  

Ve dnech 24. – 25.  srpna  2016 se uskuteční na stadionu  v Jeleniej Górze – Cieplice  přátelské dvojutkání  kategorie U13 mezi Pardubickým KFS a Dolnoslezským ZPN.

 

PARDUBICKÝ KFS U 13

Sraz nominovaných hráčů je  ve středu 24. srpna 2016 v 09.00 hodin na stadionu FK Pardubice – Ohrazenice ( u Globusu ). Předpokládaný návrat je ve čtvrtek 25. srpna 2016 cca mezi 17. a 18. hodinou tamtéž. Rodičům doporučujeme uzavřít individuální cestovní pojištění do zahraničí.  

Případné omluvy  ( nemoc, zranění )   přijímá na TMB 778 000 072 PTM p. Kovárník.

 

NOMINOVÁNÍ HRÁČI  :

Příjmení  –  jméno         Oddíl –  klub                               Příjmení  –  jméno               Oddíl –  klub

 

GAMPER Filip                    FK Pardubice                               ANDRLE Matěj                   SK Vysoké Mýto

 

SVOBODA Michal              FK Pardubice                               BRYCHNÁČ Jakub             MFK Chrudim                              

 

 SCHMIDT Michal              FK Pardubice                               BRYCHNÁČ Jan                 MFK Chrudim

 

ŠVEJDA Ondřej                  SK Vysoké Mýto                         SOTOLÁŘ Marek         SKP Slovan M. Třebová                                

 

 MACH Adam                      MFK Chrudim                             BEČIČKA Michal                 FC Hlinsko

 

 BAŽOUT Adam                  MFK Chrudim                             BŘEŇ Patrik                         FK Pardubice

 

NOREK Ondřej                   FK Pardubice                                PANDULA Daniel               Jiskra Ústí n/O

 

 PEŠEK Libor                       FC Hlinsko                                   ZOICAS Samuel                  TJ Svitavy

 

STRAKA Jaroslav                FK Pardubice                               ŠMÍD Daniel                        FK Česká Třebová

 

 

Náhradníci:  Kuhr Aleš, Novák Daniel ( MFK Chrudim ), Houdek Štěpán  (SK Vysoké Mýto ), Polášek Matěj

( FK Česká Třebová ), Zvěřina Antonín ( Jiskra Litomyšl ), Paldrman Ondřej ( FC Hlinsko ), Stránský Petr

( Jiskra 2008 ) .

 

Trenéři: KOMOŃ Martin,  JIRKA Miroslav, KOLČAVA Jan

         

Hráči si s sebou vezmou   obuv  na  na přírodní i umělou  trávu ( dle počasí ),  chrániče,  průkaz  zdravotní pojišťovny, osobní věci, hygienické potřeby a kapesné na dva dny. 

 

Stravu  a pitný režim zajišťuje  Pardubický KFS.  

 

 Neomluvená absence hráče bude předána dle čl. 25 RS do DK Pardubického KFS.

 

Nominace slouží zároveň jako omluvenka do školy. Za uvolnění hráčů a podporu mládežnického fotbalu v Pardubickém kraji   předem děkujeme.

 

                    Jiří  K o v á r n í k                                                                              Michal B l a s ch k e    v. r. 

Profesionální trenér mládeže Pardubického KFS                                              Předseda VV PardubickéhoKFS

 

 

 

V Pardubicích  16. 08.  2016 

copyright © www.kfspce.cz | mapa stránek | online: 13 | přístupů: 644766 | sestaveno za: 0.051s | hosting&programming: speedweb.cz