NOMINACE – VÝBĚR PARDUBICKÉHO KFS – ROČNÍK 2003 a 2004


NOMINACE   –   VÝBĚR  PARDUBICKÉHO  KFS    –    ROČNÍK    2003  

Dne 18. října  2016 od 13.00 hodin  se uskuteční na stadionu  v Otrokovicích  utkání  III. kola   Mezikrajské soutěže žáků se Zlínským KFS   kategorie U14 pro sezonu 2016/2017.

 

PARDUBICKÝ KFS U 14

Sraz nominovaných hráčů je  v úterý 18. října 2016 v 06.30 hodin na stadionu v FK Pardubice – Ohrazenice ( proti  Globusu ). Další nástupní místa: Chrudim – Borzna (zastávka  směr Slatiňany ) v 6.50 hodin, Ústí nad Orlicí ( hotel Tichá Orlice ) v 7.50 hodin, Moravská Třebová ( naproti pumpě OMV ) v 8.30 hodin. Předpokládaný návrat je okolo  18 - 19 hodiny do Pardubic.    

Případné omluvy  ( nemoc, zranění )   přijímá na TMB 778 000 072 PTM p. Kovárník.

 

NOMINOVÁNÍ HRÁČI  :

Příjmení  –  jméno     Oddíl –  klub                    Příjmení  –  jméno      Oddíl –  klub

 

ŠPIČÁK Jiří                        MFK Chrudim                             SKŘIVÁNEK Pavel              FK Pardubice

 

BESPERÁT Daniel              FK Pardubice                              PROCHÁZKA David            MFK Chrudim                              

 

 HRNČÍŘ Tomáš                FK Pardubice                               GREGOVSKÝ Vojtěch        MFK Chrudim

 

 KOZÁK Jiří                       MFK Chrudim                             NALEZINEK Filip                FK  Pardubice

 

 PEJCHA Jan                       MFK Chrudim                            KIRCHNER Tomáš              FK Pardubice

 

 JANŮJ Jan                          SokolLibchavy                           MUSÍLEK Roman                 MFK Chrudim

 

 ČEŠKA Matěj                      TJ Svitavy                                  ŠTICHAUER Jakub            FK Pardubice

 

TROJÁČEK Bohumil          FK Přelouč                             

 

JULIŠ Petr                            MFK Chrudim                            TEPLÝ Daniel                      FK Pardubice

 

 Náhradníci:   Němec Jakub, Beneš Petr, Voženílek Libor, Jarkovský Maxmilián, Obermajer David ( FK Pce ),   Klesal Ondřej, Kozák Jiří, Kolář Josef, Leníček Adam, Vaško Jakub ( MFK Chrudim ),  Kabrhel Kryštof (SK Vysoké Mýto ), Dürr Karel ( TJ Svitavy ).

 

Trenéři: MATRAS Ladislav,  TLAPÁK Martin

 

Vedoucí družstva: Ing. BRAUN Karel         

 

Hráči si s sebou vezmou   obuv na  na přírodní i umělou trávu ( dle počasí ),  chrániče, průkaz  zdravotní pojišťovny, hygienické potřeby. 

Stravu ( oběd )  a pitný režim zajišťuje   Pardubický KFS.  

 Neomluvená absence hráče bude předána dle čl. 25 RS do DK Pardubického KFS.

 

Nominace slouží zároveň jako omluvenka do školy. Za uvolnění hráčů a podporu mládežnického fotbalu v Pardubickém kraji   předem děkujeme.

 

Jiří  K o v á r n í k                                                                                   Michal B l a s ch k e    v. r. 

Profesionální trenér mládeže PKFS                                                                    Předseda VV PardubickéhoKFS

 

V Pardubicích  10. 10.  2016 

 

 

 

NOMINACE   –   VÝBĚR  PARDUBICKÉHO  KFS    –    ROČNÍK    2004  

Dne 17. -  18.  října  2016  se uskuteční na stadionu  v Otrokovicích  utkání  III. kola   Mezikrajské soutěže žáků se Zlínským KFS   kategorie U13 pro sezonu 2016/2017.

 

PARDUBICKÝ KFS U 13

Sraz nominovaných hráčů je  v pondělí 17. října 2016 v 16.00 hodin na Sporthotelu Tichá Orlice, Ústí nad Orlicí ( V Lukách 1362 ).  Hráči absolvují tréninkovou jednotku, večeři, přednášku a ráno po snídani je odjezd na utkání, které začne v  Út  v 11.30 hodin, předpokládaný návrat bude  okolo 18 až 19 hodiny do Pardubic.  

Případné omluvy  ( nemoc, zranění )   přijímá na TMB 778 000 072 GrM p. Kovárník.

 

NOMINOVÁNÍ HRÁČI  :

Příjmení  –  jméno    Oddíl –  klub                  Příjmení  –  jméno       Oddíl –  klub

 

GAMPER Filip                    FK Pardubice                               ANDRLE Matěj                   SK Vysoké Mýto

 

TECL Jakub                        FK Pardubice                               BRYCHNÁČ Jakub             MFK Chrudim                              

 

 SEDLÁČEK Ondřej          FK Pardubice                               BRYCHNÁČ Jan                 MFK Chrudim

 

ŠVEJDA Ondřej                  SK Vysoké Mýto                         VÁVRA Otakar                    MFK Chrudim                               

 

MACH Adam                      MFK Chrudim                              KÜHR Aleš                           MFK Chrudim

 

 PALATKA Jan                   TJ Svitavy                                    JENÍK Matyáš                     FK Pardubice

 

SOLNIČKA Miroslav          FK Pardubice                                BŘEŇ Patrik                        FK Pardubice

 

 BAUER David                      SK Polička                                   HEGYI Dominik                 SK Pardubičky

 

SVOBODA Michal                FK Pardubice                               ŠMÍD Daniel                        FK Česká Třebová

 

NOVÁK Daniel                     MFK Chrudim                             ZOICAS Samuel                  TJ Svitavy

 

BEČIČKA Michal                FC Hlinsko                                   ŠPRTA Radek                      SK Holice

 

Náhradníci:  Houdek Štěpán  (SK Vysoké Mýto ), Polášek Matěj, Linhart Šimon ( FK Česká Třebová ), Zvěřina Antonín ( Jiskra Litomyšl ),  Netolický Filip, Paldrman Ondřej, Pešek Libor ( FC Hlinsko ), Stránský Petr

( Jiskra 2008 ), Špaček Michal ( Jiskra Ústí n/O ),  Pauk Martin, Kalod Jiří ( TJ Svitavy ), Václavek Šimon, Sotolář Marek ( SKP Sn Mor Třebová ), , Netolický Ondřej, Husák Tomáš, Pandula Daniel, Šmahel  Ladislav, Straka Jaroslav,  Schmidt Michael, Šimon Adam ( FK Pce ) .

 

Trenéři: Mgr. KOMOŃ Martin,  JIRKA Miroslav, Mgr. ŠTICHAUER Miroslav, Mgr. ZDRAŽIL Jiří

         

Hráči si s sebou vezmou   obuv  na  na přírodní i umělou  trávu ( dle počasí ),  chrániče, tréninkové oblečení,  průkaz  zdravotní pojišťovny, osobní věci, hygienické potřeby a kapesné na dva dny. 

 

Stravu  ( večeři, snídani a oběd )  a pitný režim zajišťuje  Pardubický KFS.  

 

 Neomluvená absence hráče bude předána dle čl. 25 RS do DK Pardubického KFS.

 

Nominace slouží zároveň jako omluvenka do školy. Za uvolnění hráčů a podporu mládežnického fotbalu v Pardubickém kraji   předem děkujeme.

 

Jiří  K o v á r n í k                                                                                 Mgr.  Michal  B l a s ch k e    v. r. 

Grassroots manažer  Pardubického KFS                                                  Předseda VV Pardubického KFS

 

 

V Pardubicích   10. 10.  2016 

copyright © www.kfspce.cz | mapa stránek | online: 24 | přístupů: 644833 | sestaveno za: 0.047s | hosting&programming: speedweb.cz