NOMINACE – VÝBĚR PARDUBICKÉHO KFS – ROČNÍK 2004


NOMINACE   –   VÝBĚR  PARDUBICKÉHO  KFS    –    ROČNÍK    2004  

Dne 31.  října  2016  se uskuteční na stadionu  ve Svitavách  přípravný kemp   Mezikrajské soutěže žáků  společně s RFA Pardubice   kategorie U13 pro sezonu 2016/2017.

 

PARDUBICKÝ KFS U 13

Sraz nominovaných hráčů je  v  pondělí 31. října 2016 v 16.00 hodin na UMT Svitavy Lány, Svitavy ( Antonína Slavíčka 13A/881 ).  Hráči absolvují tréninkovou jednotku pod vedením trenérů MKS a RFA, předpokládaný konec bude  okolo 18.30 hodin  

Případné omluvy  ( nemoc, zranění )   přijímá na TMB 778 000 072  GrM p. Kovárník.

 

NOMINOVÁNÍ HRÁČI  :

Příjmení  –  jméno     Oddíl –  klub                  Příjmení  –  jméno      Oddíl –  klub

 

ZVĚŘINA Antonín             Jiskra Litomyšl                              PALDRMAN Ondřej         FC Hlinsko

 

KALOD Jiří                         TJ Svitavy                                     PEŠEK Libor                      FC Hlinsko                              

 

 VÁCLAVEK Šimon           SKP Sn Mor. Třebová                  NETOLICKÝ Filip             FC Hlinsko

 

ŠVEJDA Ondřej                  SK Vysoké Mýto                         POLÁŠEK Matěj                FK Česká Třebová                               

 

MACH Adam                       MFK Chrudim                              HORÁK Dominik               FK Česká Třebová

 

 PALATKA Jan                   TJ Svitavy                                    ŠPAČEK Michal                  Jiskra Ústí n/O

 

LEXMAN Pavel                   SKP Sn.Mor. Třebová                  PROVAZNÍK Adam          Sokol Libchavy

 

 BAUER David                      SK Polička                                   ŠKROBÁNEK Jaroslav    Sokol Libchavy

 

SOTOLÁŘ Marek                SKP Sn.Mor.Třebová                   ŠMÍD Daniel                 FK Česká Třebová

 

BEZDÍČEK Bohumil           FC Hlinsko                                   ZOICAS Samuel                  TJ Svitavy

 

BEČIČKA Michal                FC Hlinsko                                   ŠPRTA Radek                      SK Holice

 

LAKY Matyáš                       FK Agria Choceň                         JENÍK Matyáš                    FK Pardubice

 

PAUK Martin                       TJ Svitavy                                    BALCAR Armin                   TJ Lanškroun

 

BOUŠKA Milan                     Jiskra Ústí n/O                            HORÁK Daniel                      FC Hlinsko

 

Trenéři: Mgr. KOMOŃ Martin,  JIRKA Miroslav, Mgr. ŠTICHAUER Miroslav, Mgr. ZDRAŽIL Jiří

               MATRAS Ladislav, Mgr. KOLČAVA Jan, Mgr. STŘÍŽ Michal, VOLŠÍK Ondřej

         

Hráči si s sebou  vezmou   obuv  na  umělou  trávu,  chrániče, tréninkové oblečení, tréninkové teplákové soupravy,  průkaz  zdravotní pojišťovny, osobní věci, hygienické potřeby. 

 

 Pitný režim zajišťuje  Pardubický KFS.  

 

 Neomluvená absence hráče bude předána dle čl. 25 RS do DK Pardubického KFS.

 

Nominace slouží zároveň jako omluvenka do školy. Za uvolnění hráčů a podporu mládežnického fotbalu v Pardubickém kraji   předem děkujeme.

 

Jiří  K o v á r n í k                                                                                       Mgr.  Michal  B l a s ch k e                                 

Grassroots manažer  Pardubického KFS                                                         Předseda VV Pardubického KFS

 

 

V Pardubicích   24. 10.  2016 

copyright © www.kfspce.cz | mapa stránek | online: 28 | přístupů: 613146 | sestaveno za: 0.024s | hosting&programming: speedweb.cz